Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton

Jste zde

Organizátoři

Organizační výbor 2019

Mgr. Henke Svatopluk

Mgr. Henke Svatopluk
  • Ředitel závodu

 

Ing. Bureš Václav

Ing. Bureš Václav
  • Zástupce ředitele

 

Sedlák Jan

Sedlák Jan
  • Velitel trati

 

Bc. Pátek Patrik

Bc. Pátek Patrik
  • Tiskový mluvčí

 

Luňáček Jan

Luňáček Jan
  • Ubytování, stravování

 

Počinek Ljubo

Počinek Ljubo
  • Člen organizačního výboru

 

Štola Miroslav

Štola Miroslav
  • Člen organizačního výboru

 

Urban Vladimír

Urban Vladimír
  • Člen organizačního výboru

 

Ing. Zelenka Miroslav

Ing. Zelenka Miroslav
  • Člen organizačního výboru

 

Kašpar Jan

Kašpar Jan
  • Člen organizačního výboru

 

Mgr. Christov Asen, Ph.D.

Mgr. Christov Asen, Ph.D.
  • Člen organizačního výboru

 

Ing. Henke Svatopluk, Ph.D.

Ing. Henke Svatopluk, Ph.D.
  • Člen organizačního výboru

 

Pour Zbyněk

Knotte Otto
  • Člen organizačního výboru

 

Látal Vojtěch

Látal Vojtěch
  • Člen organizačního výboru

 

Čestní členové organizačního výboru 2019

Oldřich Bubeníček

Oldřich Bubeníček
  • Patron závodu

  • hejtman Ústeckého kraje
  • zaštiťuje Závod míru juniorů
 

Gustav-Adolf "Täve" Schur

Gustav-Adolf Schur
  • Patron závodu

 

plk. Mgr. Jaromír Kníže

plk. Mgr. Jaromír Kníže
  • Čestný ředitel závodu

  • ředitel policie Ústeckého kraje
 

Mgr. Ladislav Chlupáč

Mgr. Ladislav Chlupáč
  • Čestný ředitel 1. etapy

  • starosta města Litoměřice
  • zaštiťuje 1. etapu
 

Ing. Eva Hajná

Ing. Eva Hajná
  • Čestná ředitelka 2a. etapy

  • starostka města Třebenice
  • zaštiťuje 2a. etapu
 

Ing. František Padělek

Ing. František Padělek
  • Čestný ředitel 2b. etapy

  • starosta města Roudnice n./L.
  • zaštiťuje 2b. etapu
 

Jaroslav Kubera

Jaroslav Kubera
  • Čestný ředitel 3. etapy

  • primátor města Teplice
  • zaštiťuje 3. etapu
 

Thomas Kirsten

Thomas Kirsten
  • Čestný ředitel 3. etapy

  • starosta města Altenberg
 

René Tomášek

René Tomášek
  • Čestný ředitel 4. etapy

  • starosta města Terezín
  • zaštiťuje 4. etapu
 
Tags: 

Theme Danland modified and web mastered by Vojtěch — 2011. Facebook: Závod míru juniorů