Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton

Jste zde

Etapoví vítězové

1965: 1. Morava (Československo), 2. Bilo, 3. Germin (Rakousko).
1966: 1. Otto (NDR), 2. Labus, 3. Mourioux (Francie), 4. Labus. 1974: 1., 2. a 3. Šapovalov (SSSR).
1975: 1. Karavajev (SSSR), 2. Balga, 3. Klus (Polsko), 4. Mašek.
1976: 1. Korous, 2. Walter, 3. Jensen (Dánsko), 4. Primavera (Itálie). 1977: 1. Paganessi (Itálie), 2. Holec, 3. Apresov (SSSR), 4. Caroli (Itálie).
1978: 1. Gradi (Itálie), 2. Makarkin, 3. Vaitkous, 4. Filščin (všichni SSSR).
1979: 1. Molinari (Itálie), 2. Mráz, 3. Denstedt (NDR), 4. Starodubcov (SSSR). 1980: 1. Raab (NDR), 2. Gölz (NSR), 3. Palov, 4. Děmiděnko (SSSR).
1981: 1. Radtke, 2. Pfister (oba NDR), 3. Eriksen (Dánsko), 4. Pfister.
1982: 1. Erichsen (Dánsko), 2. Bartowiak (Polsko), 3. Pedersen (Dánsko), 4. Ampler (NDR), 5. Tybor.
1983: 1. Fořt, 2. Massi (Itálie), 3. Regec, 4. Martin (NDR), 5. Kreuziger, 6. Křen.
1984: 1. Glajza, 2. Fjotland (Norsko), 3. Schmidt (NDR), 4. Čadek, 5. Schmidt (NDR).
1985: 1. Kaňkovský, 2. Anmdersen (Dánsko), 3. SSSR, 4. Kasprzak (Polsko), 5. Kaňkovský, 6. Lebeděv (SSSR).
1986: 1. Československo, 2. Pekárek, 3. Svorada, 4. Lipták, 5. Svorada, 6. Rein (NDR).
1987: 1. Československo, 2. Pekárek, 3. Trkal, 4. Kouřil, 5. Weissmann (NDR), 6. Vink (Nizozemsko).
1988: 1. Československo, 2. Centko, 3. Mickiewicz (Polsko), 4. Trkal, 5. Padrnos, 6. Skaane (Norsko).
1989: 1. NDR, 2. Dobrogorskij (SSSR), 3. Cirkl, 4. Cirkl, 5. Aug (SSSR), 6, Casadei (Francie).
1990: 1. SSSR, 2. Monster (Dánsko), 3. Grabsch, 4. Klaar (oba NDR), 5. Teutenberg (NSR), 6. Aug (SSSR).
1991: 1. Československo, 2. Jördens (NSR), 3. Muljar (SSSR), 4. Pospíšil, 5. Riebenbauer (Rakousko), 6. Jördens.
1992: 1. Československo, 2. Herman, 3. Pitoňák, 4. Faltýnek, 5. Herman, 6. Pitoňák.
1993: 1. Dukla Praha, 2. L.Kejval, 3. Sarup (Dánsko), 4. Sosenka, 5. Jermak (Estonsko), 6. Friede.
1994: 1. Rusko, 2. Semprini (Itálie), 3. L.Kejval, 4. Kuzněcov, 5. Kuzněcov, 6. D.Parfimovič (oba Rusko).,
1995: 1. Menšov (Rusko), 2. Hosote (Belgie), 3. Belgie, 4. De Peuter (Belgie), 5. Pech, 6. Wrangqvist (Švédsko).
1996: 1. 1. Gainetdinov (Rusko), 2. Christiansen (Dínsko), 3. Rusko, 4. Guerrini (Itálie), 5. Bondarenko, 6. Dementěv (oba Rusko).
1997: 1. Lang (Německo), 2. Chrobák, 3. Dmitrijev (Rusko), 4. Kopp (Německo), 5. Německo, 6. Werner (Německo).
1998: 1A. Moureček, 1B. Niemiec (Polsko), 2. Moureček, 3. Kaňkovský, 4. moureček, 5. Popovič (Ukrajina).
1999: 1. Szolc (Polsko), 2. Bartoš, 3A. Cancellara (Švýcarsko), 3B. Szanjawski (Polsko), 4. Německo, 5. Vodička.
2000: 1. Hebík, 2. Austa (Estonsko), 3A. Bodnar (Polsko), 3B. Austa, 4. Bodnar, 5. Austa.
2001: 1. Rudnicki (Polsko), 2A. Ameschenmoser (Německo), 2B. Vastaranta (Finsko), 3. Christensen (Dánsko), 4. Polsko, 5. Vastaranta.
2002: 1. P.Velits (Slovensko), 2. Polsko, 3 . Vastaranta (Finsko), 4A. Haussler, 4B. Martin (oba Německo), 5. Bonda (Polsko).
2003: 1. Fůs, 2. Česko A, 3. P.Velits (Slovensko), 4A. Štybar, 4B. P.Velits, 5. Štybar.
2004: 1. Kreuziger, 2. Německo, 3. Špilak (Slovinsko), 4A. Kreuziger, 4B. Špilak, 5. Gesink (Nizozemsko).
2005: 1. Steensen (Dánsko), 2. Thuringen, 3A. Gretsch (Německo), 3B. Boasson Hagen (Norsko), 4. Steensen (Dánsko), 5. Kangert (Estonsko)
2006: 1. Jarc (Slovinsko), 2. (Německo), 3A. Jarc (Slovinsko), 3B. Völk (Bayern), 4. Gavenda (Slovensko), 5. Jarc (Slovinsko).
2007: 1. Kwiatkowski (Polsko), 2. Schioler (Dánsko), 3A. Schaar (Německo), 3B. Wallays (Belgie), 4. Dillier (Švýcarsko), 5. Majka (Polsko).
2008: 1. Kwiatkowski (Polsko), 2. Kwiatkowski, 3A. Kwiatkowski, 3B. Sagan (Slovensko), 4. Owsian (Polsko), 5. Lietaer (Belgie).
2009: 1. Haller (Rakousko), 2. Zubov (Rusko), 3A. Arndt (Německo), 3B. Arndt (Německo), 4. Gorenc (Slovinsko), 5. Wiśniowski (Polsko)
2010: 1. van Poppel (Holandsko), 2. Shalunov (Rusko), 3A. Reis (Portugalsko), 3B. Andersen (Dánsko), 4. Shalunov (Rusko), 5. Guyot (Francie)

2011: 1. Martin (Francie), 2. Zepunkte (GER), 3A. Herklotz (GER), 3B. Nielsen (Dánsko), 4.Nielsen (Dánsko), 5. van Poppel (Holandsko).

2012: 1. Kowalski (Francie), 2A. Schmidt (Dánsko), 2B. Schmidt (Norsko), 3. Andersen (Dánsko), 4. Kowalski (Francie)

2013: 1. Van Der Poel (Holandsko), 2A. Pedersen (Dánsko), 2B. Burton (GBR), 3. Gebert (Francie), 4. Pedersen (Dánsko)







 

Tags: 

Hlavní partneři

Sazka a.s.
AŽD Praha Starmon Monzas
Euroregion Elbe/Labe European regional development fund / Evropský fond pro regionální rozvoj / Der Europäische Fonds für regionale Entwicklung Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014 – 2020 Český svaz cyklistiky

Partneři

Mediální partneři

Česká televize ČT Sport Litoměřický Deník Roadcycling
Český rozhlas Sever Deník PatRESS Techniserv Regionální televize Litoměřicko 24

Theme Danland modified and web mastered by Vojtěch — 2011. Facebook: Závod míru juniorů