Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton

Jste zde

Budoucí šampioni

ABRAMOV Jurij (SSSR, 1981)-MSJ silnice jedn. 1982-bronz
AMPLER Uwe (NDR, 1982)-OH silnice dr.1988-zlato, MS silnice jedn.1986-zlato, MSJ silnice dr.1981-zlato, vítěz Závodu míru 1987, 88 a 89.
ANDERSSON Mats (Švédsko, 1981)-MSJ silnice dr.1981-bronz
ANDRLE René - Giro d Italia prplog 2001 3. místo
ANDRÝS Mojmír (1989)-MSJ dráha bod.závod-stříbro
AUSBUHER Kamil (1992)-MSJ cyklokros 1993-zlato, 1994-stříbro
AUTKO SWergej (SSSR, 1990)-MSJ silnice družstva 1990-zlato
BACH Christian (Německo, 1997)-MSJ dráha st.j.-bronz
BACHLEDA Vojtěch (1992)-MSJ cyklokros 1992-stříbro
BARANOV Jevgenij (SSSR, 1974)-MEJ dráha st.závod 1974-zlato, bodovací závod-stříbro
BARTH Thomas (NDR, 1977 a 78)-MSJ 1978 čas.dr.-zlato
BÍLEK Jaroslav (1988)-vítěz závodu míru 1993
BÍNA Martin (2001)-MSJ 2001 cyklokros-zlato
BODEN Falk (NDR, 1978)-MSJ silnice dr.1978-zlato, MS 1979 a 81 silnice dr.-zlato, OH 1980 silnice dr.-stříbro, vítěz Závodu míru 1983
BOOGERD Michael (Nizozemí, 1989 a 90)-vítěz etapy Tour de France 1996 a 2002, vítěz Amstel Gold Race 1999, vítěz Paříž-Nica 1999, Světový pohár celkově 1999 a 2002-2.místo
BRYKT Stefan (Švédsko, 1981)-MSJ silnice dr.-bronz
BUCHTA Svatopluk (1983)-MS dráha st.dr.1986-zlato, 1987-bronz
BUGNO Gianni (Ita) - MS 1991, 1992 - zlato, Milán-San Remo 1990 - zlato, Okolo Flander 1994 - zlato, vítěz etap na Giro d´Italia, Tour de France

CARLSSON P.O. (Švédsko, 1976)-MSJ 1977 silnice jedn.-stříbro
CATTANEO Rocco (Švýcarsko, 1976)-člen řídícího výboru UCI
CANCELLARA Fabian (SUI, 1999) - LOH 2008 časovka - zlato, LOH 2008 - silnice - stříbro, MS časovka 2006-2010 - zlato, Milán-San Remo 2008 -1., Tirreno-Adriatico 2008 - 1., Kolem Švýcarska 2009 1. celkově, Paříž-Roubaix 2010 - 1., Okolo Flander 2013 - 1., vítěz prologů na Tour de France, Tour de Suisse, Vuelta

DOSTÁL Richard (1976)-MEJ 1977 cyklokros-bronz
DVORŠČÍK Milan (1987 a 88)-MSJ silnice družstva 1988-stříbro, MS amatérů silnice jedn.1994-stříbro
FALTÝNEK Jan (1991 a 92)-MSJ cyklokros 1992-bronz
FILŠČIN Oleg (SSSR, 1978)-MSJ silnice družstva 1978-stříbro
FOŘT Radovan (1983)-MSJ cyklokros 1982-bronz
FRIEDE Jaromír (1993 a 1994)-MSJ 1993 cyklokros-stříbro
GARBER Roland (1990, Rakousko)-MS dráha dvojice 2002-stříbro
GLAJZA Ondrej (1983 a 84)-MSJ cyklokros 1984-zlato, MS cyklokros amatéři 1988-zlato
GRETSCH Patrick (Německo, 2004)-MSJ silnice časovka 2004-zlato
HIEKMANN Torsten (Německo, 1997)-MSJ silnice časovka 1997-zlato, MSJ silnice časovka 1998-stříbro
HLAVÁČ Libor (1997)-MSJ dráha bod.závod 1997-bronz, MSJ dráha družstva 1998-bronz
HRIC Peter (1983)-MSJ cyklokros 1983-bronz
HRUŠKA Jan (1992)-Giro d Italia 2000- vyhraný prolog + časovka, 1 den v růžovém trikotu lídra
HUSCHKE Thomas (NDR, 1965)-MS dráha st.závod jedn.1975-zlato, MS 1974-bronz, OH 1972-dráha st.dr.- stříbro,OH 1976-dráha st.družstva-bronz
JACOBSEN Mark (Dánsko, 1984)-MSJ dráha stíhací dr.-bronz
JARKIN Anatolij (SSSR, 1976)-olympijský vítěz 1980 čas.dr.
JASKULA Andrzej (Polsko, 1978)-Tour de France 1993-bronz
KANGERT Tanel (EST, 2005) - MS U23 2007 - zlato,

KAŇKOVSKÝ Alois (2001)-ME "23" dráha 1 km 2003-stříbro., ME "23" dráha 1 km 2004-stříbro
KARAVAJEV Gennadij (SSSR, 1975)-MSJ silnice družstva 1975-zlato
KIERZKOWSKI Janusz (Polsko, 1965)-MS dráha, 1 km 1973-zlato, MS 1974 a 75-bronz
KLUGE André (NDR 1977)-MSJ 1977 časovka družstev-zlato
KOBERNA Richard (1984)-MSJ cyklokros 1984-bronz
KONEČNÝ Vlastibor (1974)-OH 1980 silnice družstva-bronz
KÖNIGSHOFER Thomas (Rakousko, 1986)-MS dráha vodiči 1986-bronz
KOROUS Jiří (1976)-MSJ 1976 silnice jednotlivci-bronz
KRČ Tomáš (1987)-MSJ časovka dr.1988-stříbro
KREUZIGER Roman syn (2003, 2004)-MSJ silnice časovka 2003-bronz, MSJ silnice jednotlivci 2004-zlato, MSJ silnice časovka 2004-stříbro, MSJ cyklokros 2004-stříbro, Kolem Sardinie 2010 - zlato, Giro d´Italia 2011 - 6. celkově, Tour de France 2009, 2010 - 9. celkově,

KREUZIGER Roman otec (1983)-MSJ cyklokros 1983-zlato, MS amatérů cyklokros 1987-bronz
KUMMER Mario (NDR, 1979 a 1980)-MSJ dráha st.jed. i družstev 1980-stříbro, MS amatérů silnice dr.1981-zlato
KUNTA Jan (2001)-MSJ 2003 cyklokros-bronz
KUPOVEC Viktor (SSSR, 1981)-MS amatérů dráha st.závod-zlato
KVASNIČKA Miloslav (1981)-MSJ 1981, MS amatérů 1984 a 1990 cyklokros-stříbro
KWIATKOWSKI Michael (POL - 2007, 2008) - MEJ 2008 - zlato, Okolo Polska 2012 - 2. celkově,

LANDIS Thorn (Švýcarsko, 1978)-MSJ silnice jednotlivci 1978-bronz
LANGE Matthias (NSR, 1980)-MSJ dráha bod.závod 1980-stříbro
LONTSCHARITSCH Josef (Rakousko, 1988)-MSJ silnice jedn.-bronz
LUDWIG OLAF (NDR, 1977)-olympijský vítěz 1988 silnice jedn., dvojnásobný vítěz Závodu míru, MS silnice dr. 1978 a 81-zlato, MS profi silnice jedn.1983-bronz, Tour de France 1990-vítěz bodovací soutěže+jedna vítězná etapa
LUKEŠ Ondřej (1990, 91)-MSJ cyklokros 1991-zlato
MALBERTI Fabio (Itálie 1994)-ME 1997 časovka-stříbro, MS "23"1997 časovka-zlato
MAKARKIN Vladimir (SSSR, 1977 a 78)-MSJ 1978 silnice jedn.-zlato, časovka družstev-stříbro
MATT Rigobert (NSR, 1981)-MSJ cyklokros 1081-zlato
MENŠOV Denis (Rusko, 1995)-vítěz Tour de l Avenir 2001, Tour de France 2003-11., vítěz etapy Vuelta 2004
MOKIEJEWSKI Witold (Polsko, 1976)-MSJ silnice dr. 1976-bronz
MLYNÁŘ Zdeněk (1993 a 1994)-MSJ 1995 cyklokros-zlato.
NIELSEN Tony (Dánsko, 1984)-MSJ dráha stíhací dr.1983-bronz
OTTO Werner (NDR, 1965 a 66)-MS dráha tandemy 1969-zlato, 1970-stříbro, 1973-bronz, 0H 1972-stříbro
PADRNOS Pavel (1987 a 88)-MSJ časovka družstev 1988 stříbro, vítěz Závodu míru 1995
PAJOR Andrzej (Polsko, 1976)-MSJ silnice dr. 1976-bronz
PEDERSEN Alex (Dánsko, 1982)-MS silnice jedn.1987-bronz
PENC Martin (1975)-MS dráha bod.závod 1985-zlato, MS bod.závod profesionálů 1989-bronz, OH 1980-dráha st.družstva-bronz
POSPÍŠIL Jiří (1990)-MSJ cyklokros 1991-stříbro, ME cyklokros 1995-zlato
PORT Tomáš (1985)-MSJ cyklokros 1987-bronz
PRCHAL Pavel (1992)-MSJ silnice dr.-bronz
PRIMAVERA Alessandro (Itálie, 1976)-MSJ 1976 čas.dr.-zlato
RAAB Uwe (NDR, 1980)-MS amatérů silnice jedn.1983-zlato, Vuelta 1990 a 91-vítěz bodovací soutěže a 4 vyhrané etapy
RABOŇ František st. (1977)-MS dráha stíhací dr.1983-bronz

RABOŃ František ml. (
RADTKE Dan (NDR, 1981)-MSJ silnice dr.-zlato
REH Daniel (1987 a 88)-MSJ cyklokros 1988-bronz
ROMANOV Ivan (SSSR, 1974)-MSJ silnice družstva 1974-zlato
SKREBNIKOV Anatolij (SSSR, 1976)-MSJ silnice dr. 1976-stříbro
SLÁMA Igor (1976)-MS amatéři dráha 1979 bodovací závod-zlato
SOSENKA Ondřej (1992)-MSJ silnice družstva 1993-bronz, MSJ dráha st.dr.1993-stříbro. Vítěz Závodu míru 2002.
STARODUBCOV Sergej (SSSR, 1979)-MSJ silnice družstva 1979-zlato
SVORADA Ján (1985 a 86)-vítěz Závodu míru 1990, vítěz etap Tour de France, Giro d Italia a Vuelta, celkem 73 prvenství v profipelotonu
SAGAN Peter - (SVK 2007, 2008) - MEJ MTB - zlato, Tour of California 2010, Tour de France 2012, Tour de Suisse 2012, Tour of Oman 2012 - vítěz bodovací soutěže, Tour de Pologne 2010 - 1. celkově

ŠARA Jakub (1992)-MSJ dráha st.dr.1993-stříbro
ŠIMŮNEK Radomír otec (1979)-MSJ 1980, MSA 1983 a 84, MSP 1991 v cyklokrosu-zlato, MSA 1982 a 1989 v cyklokrosu-stříbro.
ŠIMŮNEK Radomír syn (2001)-MSJ 2001 cyklokros-stříbro

ŠIROKOV Jevgenij (SSSR, 1976)-MSJ silnice dr.1976-stříbro
ŠPILAK Simon (Slovinsko, 2004)-MSJ silnice jednotlivci 2004-bronz
ŠTĚRBA Robert (1979)-MS dráha st.družstva 1983-bronz
ŠTYBAR Zdeněk - MS U23 v cyklokrosu 2005, 2006 - zlato, MS v cyklokrosu 2010, 2011 - zlato,

TESAŘ Lubor (1987)-MS amatérů silnice jedn.1993-bronz
TRČKA Aleš (1978 a 79)-MS dráha st.družstva 1986-zlato + SR, MS dráha stíhací dr. 1983-bronz
TRKAL František (1986, 87 a 88)-MSJ časovka družstev 1988-stříbro
ULLRICH Jan (GER) - LOH 2000 silnice - zlato, časovka stříbro, MS 1999, 2001 časovka - zlato, Tour de France 1997 - zlato, Vuelta 1999 - zlato

VAITKOUS Alguis (SSSR, 1978)-MSJ silnice družstva 1978-stříbro
VAN HEESWIJK Max (Nizozemsko, 1991)-vítěz etapy Vuelty 1997, etapa ve zlatém trikotu na Vueltě 2004
VASTARANTA Jukka (Finsko, 2001)-MSJ 2002 silnice jedn.-stříbro.
VELEK Pavel (1978)-MEJ cyklokros 1978-zlato
VELITS Peter (SVK - 2002, 2003) - MS U23 2006 - zlato, Vuelta 2010 - 2. celkově,

VORONIN Sergej (SSSR, 1979)-MSJ silnice družstva 1979 a 80 zlato
WAHLQVIST Lars (Švédsko, 1981)-MSJ silnice dr.1981 bronz
WERNER Michael (Německo, 1994)-MSJ 1994 dráha vylučovací závod
WODYNSKI Ralf (NDR, 1981)-MSJ silnice dr.1981-zlato (ukázková disciplína)-bronz
WESEMANN Steffen (NDR, 1988)-MSJ silnice jedn. 1989-bronz, pětinásobný vítěz Závodu míru
ZMEŠKAL Zdeněk (1976)-MEJ 1976 cyklokros-bronz

Tags: 

Hlavní partneři

Sazka a.s.
AŽD Praha Starmon Monzas
Euroregion Elbe/Labe European regional development fund / Evropský fond pro regionální rozvoj / Der Europäische Fonds für regionale Entwicklung Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014 – 2020 Český svaz cyklistiky

Partneři

Mediální partneři

Česká televize ČT Sport Litoměřický Deník Roadcycling
Český rozhlas Sever Deník PatRESS Techniserv Regionální televize Litoměřicko 24

Theme Danland modified and web mastered by Vojtěch — 2011. Facebook: Závod míru juniorů