Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton Peloton Závodu míru juniorů / Junior Peace Race peloton / Course de la Paix peloton

Jste zde

Nositelé žlutého trikotu

1. 1965 BILO (Slovensko) 1

2. 1966 OTTO (NDR) 1, STRENGER (NDR) 1, HLADÍK 1

3. 1974 ŠAPOVALOV (SSSR 2

4. 1975 DOLEK 2, KARAVAJEV (SSSR) 1

5. 1976 WALTER 2, KOROUS 1

6. 1977 PAGANESSI (ITA) ,2 MAKARKIN (SSSR) 1

7. 1978 MAKARKIN (SSSR) 2, GRADI (ITA) 1

8. 1979 MOLINARI (ITA) 3

9. 1980 KOZÁREK (ČSSR 2, RAAB (NDR) 1

10. 1981 RADTKE (NDR 2, ERIKSEN (DEN) 1

11. 1982 ERICHSEN (DEN) 1, SCHWARZ (NDR) 1, PEDERSEN (DEN) 1, KREUZIGER (ČSSR) 1

12. 1983 FOŘT (ČSSR) 5

13. 1984 GLAJZA (ČSSR) 4

14. 1985 KAŇKOVSKÝ (ČSSR) 5

15. 1986 PEKÁREK (ČSSR) 2, LIPTÁK (ČSSR) 2

16. 1987 PEKÁREK (ČSSR) 2, TRKAL (ČSSR) 1, KOUŘIL 1

17. 1988 CENTKO 2, TRKAL (ČSSR) 2

18. 1989 CIRKL (ČSSR) 3, DOBROGORSKIJ (SSSR) 1

19. 1990 KLAAR (NDR) 2, GRABSCH (NDR) 1, MONSTER (DEN) 1

20. 1991 POSPÍŠIL (ČSFR) 4

21. 1992 HERMAN (ČSFR) 4

22. 1993 L.KEJVAL (CZE) 2, SOSENKA (CZE) 2

23. 1994 KUZNĚCOV 2, ANDROSSOV (RUS) 1 A.PARFIMOVIČ (RUS) 1

24. 1995 MENŠOV (RUS) 5

25. 1996 GAINITDINOV (RUS) 3, KIVIČEV (RUS), 1 BONDARENKO (RUS) 1

26. 1997 LANG (GER) 5

27. 1998 MOUREČEK (CZE) 5

28. 1999 CANCELLARA (SUI) 2, BARTOŠ 1, SZOLC (POL) 1

29. 2000 MAZUR (POL 2, BODNAR (POL) 1 HEBÍK (CZE) 1

30. 2001 RUDNICKI (POL) 1, WIECZOREK (POL) 1, VASTARANTA (FIN) 1, KRAUS (GER) 1

31. 2002 VELITS (SVK) 4

32. 2003 FŮS (CZE) 4, BELKOV (RUS) 1, VELITS (SVK) 1

33. 2004 KREUZIGER (CZE) 4, ŠPILAK (SLO) 1

34. 2005 STEENSEN (DEN) 3, BOASSON HAGEN (NOR) 2

35. 2006 HAČECKÝ (CZE) 2, KRATOCHVÍLA (CZE), 2 JARC (SLO) 2

36. 2007 KWIATKOWSKI (POL) 3, VERMOTE (BEL) 2

37. 2008 KWIATKOWSKI (POL) 5

38. 2009 HALLER (AUT) 1, ZUBOV (RUS) 2, ARNDT (GER) 2

39. 2010 SHALUNOV (RUS 2, van POPPEL (NED) 1, Van BAARLE (NED) 1, ANDERSEN (DEN) 1

40. 2011 MARTIN (FRA) 1, Mahorič (SLO) 1, van POPPEL (NED) 1, ANDERSEN (DEN) 1, NIELSEN (DEN) 1

41. 2012 SCHMIDT (DEN) 2, KOWALSKI (FRA) 1, EG (DEN) 1

42. 2013 PEDERSEN (DEN) 3, VAN DER POEL (NED) 1,

Tags: 

Hlavní partneři

Sazka a.s.
AŽD Praha Starmon Monzas
Euroregion Elbe/Labe European regional development fund / Evropský fond pro regionální rozvoj / Der Europäische Fonds für regionale Entwicklung Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2014 – 2020 Český svaz cyklistiky

Partneři

Mediální partneři

Česká televize ČT Sport Litoměřický Deník Roadcycling
Český rozhlas Sever Deník PatRESS Techniserv Regionální televize Litoměřicko 24

Theme Danland modified and web mastered by Vojtěch — 2011. Facebook: Závod míru juniorů